Barış Sürücü Kursu, bir “BEYTEK EĞİTİM KURUMLARI TURİZM SEYEHAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” kuruluşudur. Kursumuz 02/04/2013 tarihinde Bağcılar / Güneşli’de  faaliyete başlamıştır.

Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen A1-A2-B-B(otomatik vites)-D sınıfları sürücü sertifikası vermektedir.

Barış Sürücü Kursu; Kuruluşundan itibaren sektörde lider ve takip edilen bir kurum olmayı  hedeflemiş olup bunu da başarmayı sağlamıştır. Sektörümüzde  başarı oranı %55 seviyesinde olmasına rağmen, Kurumumuzun 2017 yılı  başarı oranı % 80’dir.

SINIFLARIMIZ: Barış Sürücü Kursu sınıfları; Trafik, İlkyardım ve Motor dersi sınıflarından oluşmaktadır. Sınıflarımızın tamamı pencere tarafında olup havadar ve aydınlık bir ortamda ders dinleme fırsatı bulacaksınız. Sınıflarımızda klima, projeksiyon, görsel ve uygulamalı eğitim materyallerin tamamı bulunmaktadır. Derslerimiz bilgisayar ortamında anlatılmakta olup, Eğitim boyunca derslerinizi yazın sıcağını kışın soğuğunu hissetmemiş olacaksınız.

DİNLENME SALONU: Ders aralarında üzerinizdeki yorgunluğu bir taraftan arkadaşlarınızla muhabbet ederek atarken diğer taraftan ikramımız olan içecekleri yudumlama fırsatı bulacaksınız.

SİMÜLATÖR: Direksiyon eğitiminize başlamadan önce en az 2 saat simülatör eğitimi alacaksınız. Amacımız pedallar, vitesler ve direksiyon hakimiyetinizi burada sağlayarak direksiyon eğitimlerimizi daha bilinçli bir şekilde tamamlamaktır.

EĞİTMENLERİMİZ: Barış Sürücü Kursu çalışanlarımızın tamamı üniversite mezunu olup, Sertifika sahibi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kadrolu hocalarımızdır.  Barış Sürücü Kursu’nda anlaşmalı, yevmiyeli, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmayan hiçbir personel çalışmamaktadır.

Araçlarımız: Kurumumuz filosunda 8 adet aracımız mevcut olup detayları Marka ve modelleri belirtildiği şekildedir.

“B” sınıfı için 3 adet 2013 Model Ford Fiesta , 1 adet 2012 model Hyundai Getz otomobil

“B Otomatik Vites”  sınıfı için  1 adet 2016 Model Hyundai İ10

“D” sınıfı için 1 adet 2004 model Iveco M23

“A1” sınıfı için 1 adet 2017 model Mondial Motosiklet

“A2” sınıfı için 1 adet 2016 model Bajaj Pulsar Motosiklet